Verona

Aktuálně je otevřen.

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
nabor

Verona

Příspěvek od nabor » ned 17. bře 2019 20:16:34

Ahoj všem je to dlouho co jsem psal přihlášku někam do guildy, tak snad to nezvořu.

Jméno postavy: Verona
LVL: 120
Rasa/Class: Human / warior
Specializace: zatím pouze prot

Armory link: https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... mer/verona

Předchozí guilda a proč jsi odešel: Azeroth Defenders (DT)- BfA zavinil totalní rozklad .. (ano jedná se o horďáckou guildu)

Jak dlouho hraješ (předchozí zkušenosti): hraji od roku 2004 / s menšími pauzami jak u ali / tak horda , vím že to moc lidí nemá rádo, ale já šel vždy tam kam šli přátelé . Je to hra u které se má člověk bavit.

Časy raidů jsou Po a St od 19:45 do 23:00 - vyhovuje/nevyhovuje: bohužel chodím do práce na půl 5 a mám 2 děti takže jsem takový polo-důchodce který chodí v týdnu kolem 21:00 hod spát ..

O raidy máš zájem/nemáš: byly doby kdy mě progres bavil, leč časově to nedám viz víše.

Upřednostňuješ pve, pvp nebo raid?: jsem od vanilly takže to moc nerozlišuji , hlavně když je zábava.

Věk: 37 let

Něco o tobě (cokoli): Jsem chlap, i když postava a nick je ženský , bydlím 12km od Brna. Ženatý.

Proč jsi si vybral naší guildu: Hledám přátelskou a pohodovou guildu na hraní .

Další postavy na Thunderhornu, Wildhammeru: Na WH , paladin a dk vše ve stavu lvl 110, 112 , další postavy na BB ale žádná není přes lvl 100..

Kontakt (Skype, Facebook atd.):bych doplnil později , FB nemám..

toť asi o mě vše

děkuji za pozornost

Warheaven

Re: Verona

Příspěvek od Warheaven » úte 26. bře 2019 16:45:14

Zdar, je třeba se ozvat spíš ingame, nebo přes náš facebook. Jinak přijetí není problém. Více viz. web/facebook.
Obrázek

Odpovědět