Hakurami

Aktuálně je otevřen.

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
Astrielli

Hakurami

Příspěvek od Astrielli » pon 24. zář 2018 13:07:50

Zdravím,) Pretože sa hovorí, lenivosť pol zdravia, použijem koncept:D
Jméno postavy: Hakumari
LVL: 120
Rasa/Class: Void Elf Hunter
Specializace: Marksmanship

Item level: 349

Předchozí guilda a proč jsi odešel: Úprimne, ani neviem. Tí ľudkovia boli v pohode. Bohužial viacmenej každy si chodil sám, mythic plus len raz za čas alebo join bez ohlasenia do guildy a raid boli snahy. Dostali sme sa po zula, ale na to nebol ani dmg, ani chuť. Potom bola už len snaha zložiť. A všetky pokusy boli viacmenej 50percent world pug. Skôr ma mrzelo, že chat bol mrtvý.

Jak dlouho hraješ (předchozí zkušenosti): Od konca Najlepšieho datadisku, Pandárie.

Časy raidů jsou Po a St od 19:45 do 23:00 - vyhovuje/nevyhovuje: Zatiaľ áno:)

O raidy máš zájem/nemáš: Áno, mám záujem o účasť na raidoch ak bude moje dps dosť statočné:D

Upřednostňuješ pve, pvp nebo raid?: Viac pve a raidy. Pvp len v rámci menšieho zvýšenia tepu.

Věk: 27

Něco o tobě (cokoli): Hmm. O mojich plusoch radšej pomlčim, lebo by sme tu boli do rána:D Ale nie, to nech posúdia ľudia. Medzi moju najvačsiu neresť patrí lenivosť a vraj som sa niekedy vyjadroval ako rasista voči rómom a veriacim islámu. Som viacmenej pokojný človek, ktorý toho moc nenahovorí. Radšej počúuvam a zapájam sa, keď mám čo povedať. Rád si občas vystrelím z luku, z airsoftových zbraní, prečítam knižku či niečo nakreslím. Počuvam hudbu viacmenej všetkých žánrov, nemusím však rap/hip hop a ľudovky. Oblúbený kapela je Wardruna a Within Temptation + Nightwish(to ľudia poznajú:D) a soundtracky. Fascinuje ma Vesmír, UFO-s, Aktualne dianie vo svete /vojnove, imigranti, financie/ a Ezoterika. A zbožnujem dobré Sci-fi filmy:P

Proč jsi si vybral naší guildu: Mal som tu najlepšieho kamaráta, teraz tu mam len super kamaráta:D Ale, stále počujem len dobré slovo od neho na vašu adresu.

Další postavy na Thunderhornu, Wildhammeru: Expim druida:D a mám malý loremaster char, ale na ten nieje teraz nejak ani čas, ani chuť.

Kontakt (Skype, Facebook atd.): Robert Tamas /Musim vas spoznať, aby som potvrdil akékoľvek priatelstvo. Obrazok ufona.
Vieš čo je samota? Keď máš okolo seba veľa ľudí, ale i tak sa cítiš sám.

Warheaven

Re: Hakurami

Příspěvek od Warheaven » úte 25. zář 2018 10:44:30

Díky za představení se. Kdo je ten kamarád? :D

Jinak napiš o invite do guildy ingame oficírům - mě, Batcaver, Ryüko či Milvaett. Rádi tě uvidíme.
Obrázek

Odpovědět