Rozverná - představení/poděkování za přijetí

Aktuálně je otevřen.

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
Rozverná
Kontaktovat uživatele:

Rozverná - představení/poděkování za přijetí

Příspěvek od Rozverná » sob 08. zář 2018 10:26:19

Vzhledem k tomu, že nechci spamovat jiné místo na foru, rád bych poděkoval Nebíčkovi za znovupřijetí. Protože by ale bylo nezdvořilé se nepředstavit, berte tohle jako takový malý WoW "sívíčko"...

Jmenuju se Olda, je mi 37 let, Hrát jsem začal ve Vanille, někdy pár měsíců před TBC, omylem (kvůli SCORE) na US serveru, kde jsem si založil dwarf paladina. Někdy kol. lvl 20 mi došlo, že to nebude to pravé ořechové a díky Chrochtu (kde jsem působil se svými horde chary nějaký ten pátek jako no-name noob) jsem si vybral Thunderhorn jako domovský server
Opět jsem si vybral paladina jako main postavu, ale koketovat jsem začal postupně s gnome rogue, nelf druidem a human warlockem, kdy max. lvl jsem dosáhl až s příchodem TBC, které jsem stihl už ve své nové guildě, Heart of Europe. Protože hra byla pro mě nová, hrál jsem všechno, začal nelf druida a pokračoval s rogunou, lockem a ke konci TBC začal šamanku, která mě od té doby provází s přestávkama všemi datadiscy jako staronový main, kdy jsem postupně raidoval s lockem, rogunou a šamankou, pak i palíkem a hlavně si užíval s kamarádem Yeshade z Lužánek PvP (2x rogue nebo druid - rogue), hlavně Alterac byla naše doména. Pak mi Blizz "zmrvil" nááádherně vybalancovaný stunlock mace build a já s PvP skončil.
Protože v HoE před WotLK byla dost blbá atmosféra, přestal jsem hrát a vrátil se až na jaře 2009, kdy jsem byl pro neaktivitu odejit, prot jsem díky Yeshade a faktu, že s Lužánkama jsme v TBC skládali raidy/dungy, podal přihlášku sem do guildy - ta je pořád k dohledání, na poslední stránce 22, jako druhá nejstarší 8-) // viewtopic.php?f=60&t=152 //
Tedy od dubna 2009 jsem byl nepřetržitě členem Lužánek, s občasnýma pauzama, až do podzimu 2016, kdy jsem znechucen Legion odešel, dle všeho soudě, že nadobro. V gildě v tu dobu nebyl už nikdo ze starých hráčů, já byl nejdéle působící Lužánkář, přišlo spousta (a fakt jako spousta) nových hráčů, a já prostě nestíhal vnímat, kdo je kdo, v chatu lidi, které jsem vůbec neznal (nebo aspoň 90% z nich) a jako značně alt-unfriendly datadisc mě v Legion defacto už nic nedrželo.
Aktivně raidovat jsem přestal někdy v Cata, pak na chvíli v MoP, ale jinak preferuji solo aktivity, které nezabírají čas a mohu jich v jakýkoliv okamžik nechat.
Vzhledem k formě zaměstnání (Nebíčko by mohl vyprávět) a vůbec RL je pro mne nereálné hlásit se na pevně dané termíny raidů. Nemám rád různé omluvenky a rušení účasti, raději se nepřihlásím vůbec, pokud si nejsem jistý účastí.

Současné postavy:
Rozveraaz - NElf Havoc DH lvl 120, ilvl 330
Dáreczech - gnome Outlaw Rogue lvl 115
Rozverná - draenai enha šamanka lvl 113
Rozverna - human destro lock lvl 110
Aledka - NElfka BM hunt lvl 103
Stromovous - NElf Balance druid lvl 101
Kvotthe - human paladin lvl 100
Asparuch - human frost DK lvl 100
Rozverka - human frost mage lvl 100

a nějaký under 100 potěr, který škoda zmiňovat, stejně jako horde chary a low lvly na Wildhammeru.
Takže ještě jednou díky za přijetí, přečtení a pokud možno pohodovou spolupráci a hraní.

PS Discord mám, sluchátka s mikrákem taky, ale protože mám pc koutek v ložnici, je večerní/pozdě noční hraní vyloučeno, nebylo by to hezké vůči mé báječné ženě, která i přes mé léta toleruje všechny herní úchylky... 8-) :lol:

EDIT: jsem k dohledání pod přezdívkou Asparuch na Mmo-champ/Tapatalku, herně nejen přes Blizz klienta jako Kylarfaith (SWTOR, ESO), aktivně jsem hrál i Conana a Guild Wars 2 (zhruba do začátku léta), jinak mě baví Grim Dawn, čekám, až bude nálada na Kingdome Come, věci jako Witcher, Fallout, Metro, Elder Scrolls, je toho moc 8-)
Aktivně (každý den) jsem na wowheadu,mmo-champ a icy-veins, v odběru mám asi 30 streamerů wowu, snažím se držet si přehled víceméně o všem (krom taktik na raidy)
Asparuch lvl 100,Rozverna lvl 100, Rozverná lvl 100, Kvotthe lvl 100, Aledka lvl 100, Stromovous lvl 100, Dáreczech lvl 100, Rozverka lvl 100, Rozvera lvl 36, Mnata lvl 61

Warheaven

Re: Rozverná - představení/poděkování za přijetí

Příspěvek od Warheaven » sob 08. zář 2018 17:41:38

Jednou WoWkař, navždy wowkař. Na pár let vynecháš a pak se vrátíš, už jen ze zvědavosti 😁
Obrázek

Odpovědět