Dlak

Aktuálně je otevřen.

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
nabor

Dlak

Příspěvek od nabor » stř 05. zář 2018 20:44:58

Zdravim vas vsechny, mili (byvali) spolubojovnici.

Pred lety jsme se nerozesli zrovna v dobrem, kdyz jsem se ucastnil odchodu cele skupiny Blues mimo guildu. Brano zpetne to nebylo zrovna stastne rozhodnuti a dnes bych to asi cele pojal vyrazne jinak. Lec stalo se a cas zpet vratit nelze. Spis doufam, ze cas zacelil stare rany a umoznite mi opet nosit <Luzanky> pod nickem.

Rad bych se opet pridal mezi Vas, i kdyz nejake denni hrani jako tomu bylo behem meho predchoziho pusobeni zde to uz nebude. Syn zacal chodit do skoly, v praci mam take dost povinnosti, takze nejake aktivni raidovani uz moc nevidim. Spis se parkrat tydne potkat s par lidma, zajit nejaky 5-man (ideal mythic kde se daji sehnat take pekne kousky), pripadne ztrestat WQ...

Vcera jsem se bavil s Mirou (Homirem) a docela jsem byl prijemne prekvapeny, ze plno z nasi stare gardy jeste hraje (Yaaya, Reve, Padouch, Uax...).

No pockam si na rozhodnuti zda ano ci ne.

Dlak

Jméno postavy:
  • Dlak (main - toho casu na horde, prevedu behem pristiho tydne.. zbytek pak postupne, prece jen to nestoji 5 korun)
  • Veromos (aktivni alt, se kterym bych se rad pridal co nejdrive, nez prevedu hordacke postavy)

LVL:
  • Dlak - 120
  • Veromos - 113+
Rasa/Class:
  • Dlak - aktualne Tauren, bude z nej Night Elf
  • Veromos - Night Elf
Specializace:
  • Dlak - main spec guardian druid
  • Veromos - toho casu BM hunter, mozna se zmeni - teprve se s tou classou seznamuju
Výbava postavy (link na Armory):
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... rhorn/Dlak
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... rn/Veromos

Gear je nic moc, ale pujde to nahoru...

Předchozí guilda a proč jsi odešel:
Luzanky - nepohodl jsem se se zbytkem guildy ohledne zapisovani na raid (WRM vs. ingame kalendar) a docela osklive jsme se rozhadali. Puvodne jsem pouzil mnozne cislo, ale hlasim se za sebe, ne za celou byvalou raid skupinu... takze tak.
Nasledne Blues, kde jsme jeste chvili raidovali na MoP Thunder Kinga a Siege of OG.. a pak to umrelo.

Jak dlouho hraješ (předchozí zkušenosti):
Druida jsem zalozil na konci WOTLK, raidovat jsem zacal ve Ctyrce na Cata (Magmaw atd). Nasledne prechod do Dvandy, kde jsme raidovali prakticky cely Cata a kousek MoP. Nakonec s Blues (at uz jako soucast Luzanek nebo separatne) jsme skoncili v Siege of OG.
Na WoD uz jsem jen parkrat sel prvni raid v LFR a tam jsem skoncil. Legion me minul kompletne, koupil jsem az BfA a ted se zase szivam s postavama (a zjistuju co vse uz neplati a je jinak... ze toho je)

Časy raidů jsou Po a St od 19:45 do 23:00 - vyhovuje/nevyhovuje:
Aktualne nevyhovuje, ale raidovaci ambice nemam.

O raidy máš zájem/nemáš:
Zatim ne, zere to moc casu a mam priority nekde jinde.

Upřednostňuješ pve, pvp nebo raid?:
PVE

Věk: 35

Něco o tobě (cokoli):
Starsi clenove si me snad jeste pamatuji, pro ty novejsi - sarkasticky trouba co nezkazi srandu a rad si vypije s prateli (uz ne tak casto jako driv, ale kdyz uz tak poradne)... kdyz je treba, tak rad pomuzu. To stejne ocekavam od ostatnich.

Proč jsi si vybral naší guildu:
Protoze bych se rad vratil.

Další postavy na Thunderhornu, Wildhammeru:
Pouze Thunderhorn, barevne odliseno dle frakce

Nepasník - Warrior
Dlacice - Warlock
Flammarion - Mage
Picusek - Priest
Filoména - Paladin
Dlacisko - Death Knight
Farian - Rogue (na 99% bude smazan, davam sem pro uplnost)

Theomars - Demon Hunter (pouze zalozen na blokaci nicku, zatim jsem ho jeste nezapnul)

Kontakt (Skype, Facebook atd.):
Milerad poskytnu ve hre a posleze muzu dat do profilu na foru. Do verejne viditelne sekce to davat nechci (nic ve zlem).

P.S. driv bylo zvykem davat na dukaz precteni pravidel 4 smajliky, at prochazim pravidla odshora dolu a nazpatek, tak uz tam tento pozadavek neni. Kazdopadne jsem je poctive precetl.

Uaxík

Re: Dlak

Příspěvek od Uaxík » stř 05. zář 2018 23:45:01

návrat marnotratného syna? :-D

Musím tě zklamat, ale jsem momentálně v módu WoW-off-line...
Obrázek

Warheaven

Příspěvek od Warheaven » sob 08. zář 2018 17:47:54

Nooo tak takhle měli vypadat přihlášky. Dnes už ti Dlaku nikdo podávat nemusí, doba se posunula natolik, že jsme přihlášky museli zrušit. Ale díky za představení se. Snad se ti s námi bude dobře hrát.
Obrázek

Yaaya

Příspěvek od Yaaya » pon 17. zář 2018 14:31:26

hoďte na toho blázna síť. zase močil na svoboďáku do kašny, když tohle psal!
Obrázek

Dlak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dlak » úte 18. zář 2018 10:48:48

Vitej doma mati... Nene, strizliv a pri smyslech...

Odpovědět