Warudakumi

Aktuálně je otevřen.

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
nabor

Warudakumi

Příspěvek od nabor » čtv 13. črc 2017 21:44:53

Jméno postavy: Warudakumi (Thunderhorn)
LVL: 110
Rasa/Class: Draenei Priest
Specializace: Holy

Výbava postavy (link na Armory):
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... warudakumi

Předchozí guilda a proč jsi odešel:
The Exiled
Malá guilda, kde jsem byl officer, převážně se starající o healery. Dnes dopoledne se přihodila rozepře mezi GM a jedním z officerů na jedné straně a RL a mnou na straně druhé. Večer tahle situace vyústila v odchod RL z guily a můj kick. Deatily rád vysvětlím.

Jak dlouho hraješ (předchozí zkušenosti):
WoW hraju s přestávkami a několika mainy od vanilly. Max level jsem nabral až ve WotLK, kde jsem raidoval v Chrochtu jako DK (Futhark). Později jsem přešel na holy paladina (Locklear), až jsem se jednou odvážil podat přihlášku do Keepers a později s nimi zabil Lich Kinga 25M HC. Během Cataclysmu a Pand jsem vedl 10M raid; neměli jsme špatný progress, ale fluktuace lidí ty skupiny neustály. Pro WoD jsem změnil maina na priesta (aktuální main) a přidal se k Highland Warriors, kde jsem raidoval jako dps až někam před Blackhanda HC, kdy jsem si od WoW dal na nějakou dobu pauzu. V HW jsem pokračoval v Legionu, nicméně když se základ raidovací skupiny rozhodl odejít a založit The Exiled, šel jsem s nimi. Vyčistili jsme všechny předchozí Legion raidy na HC, ToS N a 1/9 ToS HC, než se přihodil dnešek.

Časy raidů jsou Po a St od 19:45 do 23:00 - vyhovuje/nevyhovuje: vyhovuje

O raidy máš zájem/nemáš: mám

Upřednostňuješ pve, pvp nebo raid?: raid, pve

Věk: 31

Něco o tobě (cokoli): Jsem z Brna, pracuju jako game designer, nepříliš překvapivě tedy rád hraju. Kromě WoW třeba Diablo 3, LoL, Elite: Dangerous, 4X strategie a na klavír. :) Na RPG mám rád theorycrafting, baví mě šťourat se v buildech, talentech, abilitách a tak vůbec, abych chápal, o co vlastně jde. Jinak jsem teď už casual hráč; času a energie není, co bývalo. Nehoním se nutně za konzumací veškerého obsahu, ale raidování má pro mě pořád veliké kouzlo.

Proč jsi si vybral naší guildu:
Jméno Lužánky vídám na serveru roky, navíc to do skutečných Lužánek nemám daleko. :) Vzhledem ke svému přístupu ke hře a času hledám heroic guildu, která sice není hardcore, ale raidování bere seriózně. Myslím si, že Lužánky tuhle představu splňují.

Jistý problém nicméně může být můj main spec. Vím, že healery i dva holy priesty máte, takže je otázka, co přesně vám můžu nabídnout. Co zhruba umím, můžete najít ve warcraftlogs přes můj profil: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... warudakumi. Co se shadow týče, vzhledem k času, co na hraní mám, je ten spec pozadu: ke Concordance je ještě kus cesty, gear je o trochu slabší a chybí mi legendary specifické pro shadow. Je to na vašem uvážení, případně to s vámi rád proberu.

Další postavy na Thunderhornu, Wildhammeru:
Alty prakticky nehraju, není na to čas. Z historických důvodů (nějaké raidovací úspěchy) je zajímavý jen můj paladin Locklear (Thunderhorn).

Kontakt (Skype, Facebook atd.): Blizzard App ID je Locklear#1958, Discord ID je Locklear#0221.

Díky za váš čas stravený přečtením a zvážením přihlášky.

May the Light embrace you!

Yaaya

Re: Warudakumi

Příspěvek od Yaaya » pát 14. črc 2017 8:39:21

Ahoj,
vstup do guildy ti rozhodně rád posvětím, protože zkušení hráči se vždycky hodí. co se týká místa v raidu, nebudeme zastírat, že by se víc hodilo DPSko. navíc oba naši holy prejti jsou DPS prakticky nepolíbení a tlučou klacíkama jen v sebeobraně. v každým případě se dá dohodnout s RL Illymanai, protože já už do raidů moc nezasahuju.

pokud bys hledal výzvy i mimo raidy, tak po večerech chodíme vyšší m+ (myšleno do +12), což aspoň pro mě raidy bohatě nahrazuje.

pro inv si napiš někomu z oficírů, případně tě nasměruje kdokoliv, kdo bude online. mě najdeš ve hře každý den po 22:30, občas i dřív. ostatní oficíry najisto chytneš v době kolem raidu, jinak nepravidelně.
Obrázek

Odpovědět