Groof - chcete mě? :)

Aktuálně je otevřen.

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
nabor

Groof - chcete mě? :)

Příspěvek od nabor » stř 28. čer 2017 8:38:15

Jméno postavy: Groof
LVL: 110
Rasa/Class: Human/Paladin
Specializace: Retri / příležitostně zkouším a učím se Holy

Výbava postavy (link na Armory):
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... horn/groof

Předchozí guilda a proč jsi odešel: Outlaws of Hell - každej tam jel jenom solo...žádné společné akce...chtěl bych chodit společné Mythic dungy atd. což se v předchozí nějak nevedlo :(

Jak dlouho hraješ (předchozí zkušenosti): WoW hraju od Vannily ale spíš jen free...pak byla dlouhá pauza po Cata a teď od června 2017 jsem zkusil offík a je to pecka. :)

Časy raidů jsou Po a St od 19:45 do 23:00 - vyhovuje/nevyhovuje: vyhovuje i nevyhovuje, je to náročné ale spíš se k WoW dostanu kolem 21.hodiny...no jak kdy někdy dřív někdy vůbec. :)

O raidy máš zájem/nemáš: když budu mít čas a možnost tak se určitě rád zúčastním

Upřednostňuješ pve, pvp nebo raid?: dříve pvp (akorát mi štve že alliance docela dostavá na frak v bg), jinak teď mě baví vše takže nevím co dříve. Jinak jsem posedlej lovením achivementů...

Věk: 27

Něco o tobě (cokoli): pohodář co je pro každou srandu, mám rád cestování, pc + hry :), ženu, děťátko a nyní ve volných chvílích WoW :)

Proč jsi si vybral naší guildu: chtěl jsem nějakou změnu a tato G mi o tom co jsem si přečetl na stránkách pohodová a fajn.

Další postavy na Thunderhornu, Wildhammeru: nic aktivního zkusil sem lehce DH

PS: Tak snad Vás to trochu zaujalo a máte místo v guildě. Jestli aspoň jedno "ano" tak se budu na Vás těšit ve hře. :lol:

Yaaya

Re: Groof - chcete mě? :)

Příspěvek od Yaaya » stř 28. čer 2017 8:54:19

žádný problém, napiš si o invite někomu z oficírů. pokud se přihlašuješ po 21 hodině, tak bys měl určitě někoho z nás chytit (já bývám online taky až uspím děti a ženu).

co se týká mythiců, tak chodíme jak guildovně, tak separátně přes LFG. jak jsem psal na stránkách v náborové sekci, klasický mythic se u nás už moc nechodí, zato mythic+ do +11 se momentálně chodí pravidelně, byť hlavní život guildy se odehrává v Tomb of Sargeras.
Obrázek

Warheaven

Re: Groof - chcete mě? :)

Příspěvek od Warheaven » čtv 29. čer 2017 12:10:09

Jo jo. Klido napis. Jen v raidu uz mame skoro četu paladinu, takze zalezi na RLa slozeni raidu. Ale tak treba farma normalu by mohla bejt pristupna.
Obrázek

Odpovědět