6. Warmaster Blackhorn

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
Uživatelský avatar
tharkun
Příspěvky: 161

6. Warmaster Blackhorn

Příspěvek od tharkun » stř 07. pro 2011 12:03:09

Boj probíhá na známé lodi Skyfire. Je potřeba nejen zabít bossáka Blackhorna, ale také zajistit, aby nebyla zničena loď (loď má také svoje hpčka).

Boj se skládá ze dvou fází:

První fáze
Boj začíná pokecem s kapitánem Swayzem. Během této fáze lítá boss na drakovi jménem Goriona. Goriona vytváří na lodi každých 35 sekund fialové kruhy na zemi o průměru 10 yardů - abilita Twilight Onslaught . Rozdělí to 800k damage rovnoměrně do hráčů, kteří v tom stojí. Je potřeba, aby pokud možno celý raid stál v tomto kruhu a během boje se přesunoval do nově vznikajících kruhů. Jinak bude damage z toho kruhu dostávat loď, která toho moc nevydrží a může poměrně rychle spadnout. Je nutné, aby tam stáli opravdu všichni, aby to bylo uhealovatelné (pokud v tom stojí 2-3 lidi tak budou zachvíli mrtví).
ObrázekNa lodi se mezitím budou objevovat 4 typy addů. Cílem první fáze je přežít 3 vlny addů. Jedna vlna = 1 Twilight Elite Dreadblade, 1 Twilight Elite Slayer a 2 Twilight Assault Drakes.

1) Twilight Assault Drakes - Draci létající nad lodí, kteří budou zachyceni přátelskými NPCčkami harpunou, pak se dají zdpskovat.
Tito addi produkují zbývající 3 typy addů. Vytvářejí opět fialové kruhy na zemi (tentokrát o něco tmavší) - abilita Twilight Barrage. Dává to damage 200k. Stačí, když do těchto kruhů budou chodit pouze 2 hráči (healeři, případně rangedka). Když budou lodi docházet hpčka, je potřeba, aby se do těchto zón přesunovalo víc lidí.
Obrázek

2) Twilight Elite Dreadblades + 3) Twilight Elite Slayers
Jsou to addi na způsob warriora. Oba typy addů mají tyto ability:
Blade Rush - dávají charge do náhodného hráče. Kdo stojí v cestě charge dostane damage - je potřeba uhýbat.
Degeneration - od Dreadbladů, frontální útok, dává to damage všem hráčům stojícím před Dreadbladem a ještě DoTku na 1 minutu.
Brutal Strike - od Slayerů, frontální útok na melee rangy
Jediný, kdo smí dostat Degeneration nebo Brutal Strike jsou tanci.
Tanci si naberou každý jednoho. Musí být rychle zklepání, aby nedávali moc damage. Tanci je musí držet otočené od raidu, aby nedávali frontální útoky do raidu. Důležité je to zejména při přesunech raidu z/do Twilight Onslaught (kruhů).
Jinak tanci by se měli střídat na těchto addech: Například: Tank A si vezme Dreadblada v první vlně a v druhé si vezme Slayera a ve třetí zase Dreadblada (analogicky pro tanka B).

4) Twilight Sappers (není v LFR) - objevují se v náhodný čas
Addi, kteří se snaží poškodit loď. Po tom, co je Assault draci vytvoří se stanou neviditelnými. Objeví se až za chvíli a ihned vystartují na záď lodi, kde castí plošňák Detonate - damage lodi a damage do hráčů v tom stojící.
Když se objeví, tak jsou prioritou pro DPSka. Měli by se zpomalovat, Death Gripovat... Je možné jednoho až dva ignorovat, když bude mít loď ještě dostatek hpček (v druhé fázi do lodi již nejde žádná damage).

Priorita pro zabíjení addů v první fázi:

1. Twilight Assault Drakes (když jsou blíže k lodi, tak je rangedka můžou dpskovat).
2. Twilight Sappers (jakmile se objeví).
3. Twilight Elite Dreadblades a Twilight Elite Slayers.


Druhá fáze

Jeden tank si nabere bosse (Blackhorna) a půjde s ním doprostřed lodi.
Meleečka půjdou do Blackhorna, rangedka půjdou do Goriony (bude létat nad lodí).
Všichni budou uhýbat z kruhů, které bude tvořit Goriona (obrázek).
Obrázek

Až bude mít Goriona 25 % tak odletí, a rangedka pak půjdou taky do bosse.

Rangedka a healeři stojí celou druhou fázi minimálně 10 yardů od bosse, aby nedostali silence (abilita Disrupting Roar).
Tanci si střídají bosse po 2 stacích debuffu Devastate.
Jednou za čas castí boss frontální útok jménem Shockwave (obrázek; ve hře by měla být ta výseč nějak graficky vyznačena; úhel výseče odhaduju na 45 stupňů :)). Je potřeba z toho uhnout, jinak dostanete stun a cca 100k damage.
Obrázek

Boss má postupný enrage díky abilitě Vengeance. Za každé ubrané procento hpček se bossovi zvýší damage o 1 %. Tzn. na 10 % bude mít o 90 % zvýšenou damage. Hero tedy házet spíše až ke konci boje. Healeři, hodně štěstí :-).
Naposledy upravil(a) tharkun dne stř 28. pro 2011 0:46:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tharkun
Příspěvky: 161

Re: 6. Warmaster Blackhorn

Příspěvek od tharkun » čtv 08. pro 2011 18:46:20

Doplněna druhá fáze.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host