11. Sindragosa

Nový raid v patchi 3.3

Moderátor: Kamenitxania

Frantacz
Příspěvky: 728
Bydliště: Brno

Re: 11. Sindragosa

Příspěvek od Frantacz » úte 28. zář 2010 12:04:59

Nějaký ten postřeh k HC :
Se Seltym jsme poladili na tento run frost rezist měli jsme neco přes 400. Názory na jeho potřebu se různí tak si to propočtěte kdo chcete.

Základní postavení jsme hráli jak popisuje Trasha v ačívku pro běžnou grupu, to jest drak stojí podél schodů v našem případě tlamou do prava.

První a druhá fáze pozemní a letecká je po několika pokusech zívačka a vzhledem k jejich délce je nejdůležitěší u nich neusnout a hlídat Blistering cold a Frost bomb kdy zejména druhá jmenovaná abilita je jistá smrt.

Navíc : rangeři a heal behem první a třetí fáze dostávají, vždy dva ,Unchained magic a když bojují stackuje se jim instability. Tu musí chodit shazovat 20y od raidu, ( na schodech je místa dost )
Je dobré myslet na shazování Instability , když se beží na schody při přechodu mezi první a druhou fází a neshodit ho v klubku všech hráčů.

Třetí fáze. V tuto dobu už by měli být všichni hráči vzhůru ;) . Pro zvýšení důrazu Yagwin střílel hero někde na 38%-37% v návaznosti na Blistering cold a pod. a celý raid se posunul na spojnici zadních tlap. První kostku jsme dělali na spojnici předních tlap. Jak je kostka hotová přebral OT bosse ( otočka dračice o 180 stupňů) a MT šel shodit stacky, DPS čekají až vidí MT vracet se na pozici k bossovi a pak teprve dodělaj kostku. raid se přesunuje tak aby uvolnil místo na spojnici zadních tlap pro druhou kostku.
OT si musí dávat pozor aby vždycky nabíhal mezi zadní nohy :oops: , jinak dostane ránu ocasem ;) a boss se posune jinam což dělá trochen paseku.
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
trasha
Příspěvky: 744
Bydliště: Praha

Re: 11. Sindragosa

Příspěvek od trasha » sob 02. říj 2010 15:14:13

Nakonec jeden tip pro lovce achievmentu - neopakujte naši chybu a ušetříte si 3 hodiny marného wipování. Tomby je nutné dělat v určité vzdálenosti od bosse, tak aby bylo možné se za nimi schovat. My jsme neustále dělali tomby na melee vzdálenost u bosse a neustále se nám stávalo, že několika DPS/healerům se nepodařilo stacky Buffetu shodit, ačkoliv stáli správně schovaní za tombou.

Pomohlo jednoduché řešení - tomby dávat na range vzdálenost (cca 20y) a stacky padaly snad ze strachu skoro samy.

(copyright Mightyfenix)
ex-Trasha

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host