OS+2/3

Sartharion zneklidňuje obyvatele Wyrmrest Temple

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
Rozverná
Kontaktovat uživatele:

OS+2/3

Příspěvek od Rozverná » pát 17. črc 2009 15:05:09

Zdravím, po rozjetém včrejšku pár postřehů z taktiky na Sartha...Dost guild chodí no meelee, jiné doporučují mix povolání - rogue s trick and trade natahuje addy na OT, hunter pokládá pasti, všichni doporučují mít Nameplates ON a přes konzoli toto:

/console cameraDistanceMaxFactor 4

Úplně bez problémů se pak vidí celý/relativně/ ostrov a hlavně vlny s předstihem...
Tohle video je sice ze 7.2.09, nevím, jak moc se změnil positioning, prot. vlny vypadají, že běhají stejně, ale doporučuji shlédnout...Pěkně udělané nabírání draků, s tím, že hero dávají chvíli před nebo v okamžiku nabrání druhého draka...
Pokud addy tankuje warr, dost lidí se shodlo že Thunderclap s glyph improove stačí, jinak klasika DK nebo pala. I ve verzi +2 či +3 se jede na 2 tanky a 2 healy s tím, že často bývají drudi na MT u Sartha, jinak priest, dále šamík/pala na OT...asi věc názoru

http://www.youtube.com/watch?v=iJJ4hhL9DU0

Pro ilustraci to myslím stačí, nějak jsem to video nezkoumal, ale bude to asi z 25ky podle Gridu...
Naposledy upravil(a) Rozverná dne pát 17. črc 2009 19:54:14, celkem upraveno 1 x.
Asparuch lvl 100,Rozverna lvl 100, Rozverná lvl 100, Kvotthe lvl 100, Aledka lvl 100, Stromovous lvl 100, Dáreczech lvl 100, Rozverka lvl 100, Rozvera lvl 36, Mnata lvl 61

Zlatacka

Re: OS+2/3

Příspěvek od Zlatacka » pát 17. črc 2009 15:40:13

K tym melee, kde chces zohnat tolko ranged u nas ? :)

Rozverná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rozverná » pát 17. črc 2009 16:09:43

Já tam nemusím mít jenom ranged, Uro/Yagwin, Mouka a další dělají dmg jak sviňa :), jde o to, že pro meelee je to s rostoucím počtem draků těžší tím, jak s nimi tank manévruje mezi vlnama, aby nechytly breath dmg...Jinak Gumoš, Valda, Hrugar, Opica jsou fakt dobré ranged dps...já se s nima dokážu srovnat, jen když mám statický fight s minimem pobíhání a nevypadnu z cyklu + štěstí na proc...:)
Včera to bylo na draka, dostal jsem pod nohy kruh...vyběhl jsem, začal castit - dostal jsem zase pod nohy kruh...přerušil cast, vyběhl, začal castit a zase jsem dostal pod nohy kruh...3x se tohle opakovalo a to je pak poznat...
Na houby tam je, že velkou roli hraje faktor náhody...kam hodí kruhy, jak běhaj vlny, spawnou se dobře addi a naberou, fire elementálové atd...
Asparuch lvl 100,Rozverna lvl 100, Rozverná lvl 100, Kvotthe lvl 100, Aledka lvl 100, Stromovous lvl 100, Dáreczech lvl 100, Rozverka lvl 100, Rozvera lvl 36, Mnata lvl 61

Mirandriss

Příspěvek od Mirandriss » pát 17. črc 2009 18:04:20

Ja sem dneska nasel tady toto videjko,zkuste se na to kouknout a reknete mi jak je mozne ze druhy drak jim pristane az tak pozde,nam pristaval zhruba kdyz mel prvni drak tak polovinu HP,mi nerikejte ze maji tak imba DPS :-) ale co uz,priste to dame!!

Sartharion +2 http://www.youtube.com/watch?v=lpsEDP64riU

Rozverná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rozverná » pát 17. črc 2009 19:04:10

Mirandriss píše:Ja sem dneska nasel tady toto videjko,zkuste se na to kouknout a reknete mi jak je mozne ze druhy drak jim pristane az tak pozde,nam pristaval zhruba kdyz mel prvni drak tak polovinu HP,mi nerikejte ze maji tak imba DPS :-) ale co uz,priste to dame!!

Sartharion +2 http://www.youtube.com/watch?v=lpsEDP64riU
Podle stopáže to vypadá, že si nechali jako druhého draka Vesperona...ten přistává až po 120sec, což by vycházelo. Bohužel tenhle drak dává -25% health všem enemies...
Jinak http://www.worldofstrats.com/Sartharion ... fault.aspx

Tady http://www.stratfu.com/strats/Sartharion3D#10-man navíc říkají toto:

We can't do 3 Drakes, which two are the easiest?

It's no contest: kill Shadron.

That not only removes the biggest damage multipliers from the fight, it also gives you a long space between Tenebron and Vesperon.

I want us to first kill him with one drake up, then two, then three

Well, there's really no reason for that. Unless you really can't keep the fight under control long enough to learn it, it's best to just start learning the strategy for three drakes and then, at the end of the week, back off to two and kill him that way for loot if you weren't able to kill him earlier.

One drake (Tenebron) teaches you very little about the real strategy to the fight and actually can encourage bad habits like taking portals or not pushing hard enough on DPS.

That said, if you're going to:

* To do one drake, kill Shadron and Vesperon
* To do two drakes (easy): kill Shadron
* To do two drakes (hard): kill any other drake

..tak jsme to hned zkoušeli v hard modu no, jako takou malou příprau na +3 8-)

Odpovědět