2. Razorscale

V titánském komplexu se děje cosi nekalého

Moderátor: Kamenitxania

Odpovědět
FreeMX
Kontaktovat uživatele:

2. Razorscale

Příspěvek od FreeMX » čtv 16. dub 2009 7:56:32

Další bosík je Razorscale.
Normal Heroic
3,900,000 12,550,000

Taktika se skládá ze 2 fází.

První fáze vzdušná.
Smyslem této fáze je ubránit sebe a trpaslíky před vlnama mobů a útokum ze vzduchu bosíka.
NPC postavy během této fáze opraví 4 střílny ,které pak začnou útočit na bosse.Každá opravená střílna bosíka posunu blíže k zemi zev vzduchu a bude možnost i aby raid mu dával dmg na 30s po opravení všech,bosse dostane i stun a je potřeba během této chvíle kdy je možnost na něj útočit nasypat maximální dmg(heroism a všechny trinkoše a cd skilly).Pak zas poškodí střílny a čeká se než se opraví a klesne dolů, zase se do bosse jede max dmg.A to až do 50%.

Skilly bosse:
Devouring Flame - abilita která je problémem všech wipů. Kdo dostane tento debuff ,obdrží 10k dmg a kazdou 1s dává všem v okolí 6y 10k dmg.TZN KDO MÁ DEBUFF JDE S URČENÝM HEALEM OD RAIDU HNED,trvání 25s

Fireball - 10k dmg do 1 targetu - tnz bezproblémová abilita jen si držet raid nahoře s HP

Addi:
#
Dark Rune Watchers - casti chainlighty docela rychle po sobě, hitne za 10k a skoči na 4 lidi po sobě,nutnost primárně zabíjet,jdou STUNY a interupt nutno pouzivat!!
#
Dark Rune Sentinels - Cast Whirlwind, 9k do plate dává, ničit na range kvůli whirtwindu
#
Dark Rune Guardians - nic speciálního jen dává velké rány do 1 targetu co ho tankuje

Fáze druhá pozemní boj s bossem
V této fázy začne boss dávat rapidně větší dmg do raidu a hlavně do tanka.Třeba nezaspat a pohlídat si MT.Tankování musí být co nejdál od raidu a otočení zády .

Skilly bosse:
Flame buffet - zvysuje fire dmg o 1500 za 1s na 1m , nevim bud to bude problém a budou se měnit tanci při více stackách nebo to zvládne jeden,nutno otestovat
Wing buffet - problemové skill pro heal ,odhodí lidi v 35y dozadu ,možnost že ztratíte range na heal MT
Fuze armor - redukuje speed o 20%,armor a attack a 5 x stack tank je out of use,nutno střídat 2 tanky ,debuff trvá 20s,to samý jako v naxu ten pes v plague co redukuje healing
Flame breath - před sebe pošle ohnivej dech za 20k , nutno zády tankovat
Devouring flame - NUTNO jit hned od raidu jako ve fázy 1 , dostanete 10k dmg a všem okolo do 6y dávate 10k
Berserk - enrage 10m

Tot vše ....
Freemx
Některý ženský jsou strašně dětinský... Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...!!!

Obrázek

Zlatacka

Re: ULDUAR Taktika Razorscale

Příspěvek od Zlatacka » sob 18. dub 2009 12:25:24

FreeMX píše: Devouring Flame - abilita která je problémem všech wipů. Kdo dostane tento debuff ,obdrží 10k dmg a kazdou 1s dává všem v okolí 6y 10k dmg.TZN KDO MÁ DEBUFF JDE S URČENÝM HEALEM OD RAIDU HNED,trvání 25s
Toz tato abilitka vytvara modro plamenny kruh na zemi, v ktorom sa nestoji, inak ubera dany pocet hp, nie je to ako debuff, aspon ja som si nevsimla, zeby niekto mal takyto debuff na sebe pocas boja.

FreeMX
Kontaktovat uživatele:

Re: ULDUAR Taktika Razorscale

Příspěvek od FreeMX » ned 19. dub 2009 23:14:16

http://www.youtube.com/watch?v=p21xBLPTuUU
podle tohodle videa 1 OT tankuje stred a 1 a 1 tank tankuje ty addy co prichazej nastrane ,raid je po stranach . Primarne musite si hlidat ty watchery aby nazacastili chanlight 10k na 4 lidi a interuptovat je ,jak se objevi naprostred sentinel range doneje jedou jinak nikdo.
Některý ženský jsou strašně dětinský... Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...!!!

Obrázek

Rozverná
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. Razorscale

Příspěvek od Rozverná » úte 16. čer 2009 13:47:39

No, já bych zrovna asi reagoval na nedělní 25ku...největší problém tam dle mě dělal střed ve vzdušné fázi...tam se to neustále "trhalo" a utíkalo k Ellys...a když je pak pohromadě 3-4 Watcheři, 3-4 Guardiani na tankovi a dva Watcheři jen tak volně pobíhaj a všichni castí a do toho objeví se Sentinel, je docela hukot...70% boje s Razorscale jsem byl dole, a rozhodně ne vinou healerů, ti byli báječní, ležel bych častěji...:) Myslím, že je to jinak bezproblémový boj, když se to dokáže udržet "od sebe", pro mě to byl docela chaos přiznám se bez mučení, na přerušování castů jsem stačil zareagovat asi tak 2x...nehledě na to, že interupty mi posílají už takhle nízkou dps do kytek...Škoda, že měl Romp s Lolitkou DC, rád bych viděl, jak bych na tom mohl být pro srovnání...
BTW nejradši bych jako offspec dal heal místo enh...nejsem se sebou spokojen :evil: a stejně mi to nejlíp /relativně/ jde za DK :oops:
Asparuch lvl 100,Rozverna lvl 100, Rozverná lvl 100, Kvotthe lvl 100, Aledka lvl 100, Stromovous lvl 100, Dáreczech lvl 100, Rozverka lvl 100, Rozvera lvl 36, Mnata lvl 61

trasha

Příspěvek od trasha » úte 16. čer 2009 18:15:40

V tomhle boji je nutné reagovat správně a nezmatkovat, pak je vše relativně v pohodě. Hlavně - nechte čas tankovi, ať si nabere celou skupinu, tank i dpska se potom musí zaměřit na stejného healera, ať se neutrhne; až lehne první healer, tak do druhého a pak ty zbylé 2 trpaslíky. Ideální by bylo, kdyby si tank nabral skupinu aoe tauntem, pak se přepnul na jednoho z healerů a dal mu marku. Až v ten okamžik ho rychle dpska zabijou a přejdou na druhého.

Problém tady totiž je, že adů je moc a dpska si mlátí do čehokoliv, co je nejblíž. Pak toho ada utrhnou tankovi a ten je buď zabije a nebo zbytečně znesnadňuje práci healerům. Měl jsem s tím taky velký problém, dokud jsem se nezačal šťourat v makrech. Před bojem si dejte focus na tanka (např. /focus Frantacz) a pro označení nepřítele použijte makro:

Kód: Vybrat vše

/target focus
/assist
Tohle makro pak používejte i během boje, kdykoliv mob umře, atd. Máte pak velice malou šanci utrhnout moba tankovi.

Pokud nikdo nebude zbytečně stát v ohni, tak ty lightningy zas nejsou takovej problém a interruptováním bych se nezdržoval, protože adi budou dole dřív, než stihnou napáchat nějaké škody.

Na sentinela musí celou dobu čekat jeden OT a nedělat nic jiného. Já tam minule viděl hrozný prostoje mezi objevením sentinela a nabráním ho OT. Sentinel musí okamžitě OT nabrat a jít s ním pryč. Každej přece vidí ze země vyjíždět tu raketku. Kdyžtak OTčku pomůže makro:

Kód: Vybrat vše

/target Dark Rune Sentinel
a pak hned taunt
ex-Trasha

jaavik

Příspěvek od jaavik » úte 16. čer 2009 20:34:46

K tahani sentinela bych jen poznamenal, ze pokud DPSka AOEckujou addy, tak se muze offtank rozkrajet a neda to. Jak spravne rekl free, tenhle boj je hlavne o direct dmg do tankova targetu, cokoliv jinyho zpusobi strasnej chaos a tanci probadaj silenstvi :)
Obrázek

Uaxík

Příspěvek od Uaxík » stř 17. čer 2009 11:20:31

jj, moje zkušenost je taky taková, že pokud si dam do focusu tanka a mlátim jen do jeho targetu, je to v pohodě, jakmile se to rozlítá po raidu je wipe blízko...

Jinak jako hunter dam ve chvíli kdy vyjedou vývrtky misdirection na tanka pod kterého jsem přidělen, pak nastřelím multishotem a pak už jedu dmg do moba, kterej je momentálně v targetu tanka, takže ani nepotřebuju nějakou marku... :-)

až to ještě trochu potrénujem, myslím že to bude v pohodě.
Obrázek

Rozverná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rozverná » stř 17. čer 2009 13:57:35

Ok, makra vyzkouším, jestli se půjde dnes večer...měl jsem z víkendu tak porouchaný addony, že mi to neukazovalo ani target, to byla síla, targetoval jsem právě přes focus :)
Jinak jsem skoro uvažoval, že bych šel za DK, s ním přeci jen to vytáhnu na 3,4-3,6k dps, se šamankou mi to nějak nejde, equip není zlý krom trinketů...ale prostě chyba bude někde mezi židlí a klávesnicí holt...:)
Asparuch lvl 100,Rozverna lvl 100, Rozverná lvl 100, Kvotthe lvl 100, Aledka lvl 100, Stromovous lvl 100, Dáreczech lvl 100, Rozverka lvl 100, Rozvera lvl 36, Mnata lvl 61

Odpovědět